مستقر در ماه

ضد حمله

چهارشنبه, ۲۱ مرداد ۱۳۹۴، ۱۲:۴۹ ق.ظ

در طول تاریخ، بدترین دشمنی ها؛ دشمنی همجنس ها نسبت به هم بوده. همیشه زن ها برای زن ها بیشتر خطرناک تر بوده اند، مردها هم برای مردها. همکارهای زن، همکلاسی های دختر، استادهای زن همیشه برای همجنس خودشان بدتر بوده اند تا نسبت به جنس مخالف. واژه ی زن دوم و خیانت هم؛ از آنجایی آب خورده که یک زن، نسبت به همجنس خودش خیانت کرده، دشمنی کرده. در واقع خیانت اصلی ابتدا از همجنس صورت می گیرد، و بعد از آن می شود گناه را گردن بقیه انداخت..

همین است که دخترها جزوه ی کامل تر را از همکلاسی پسر می توانند بگیرند اما از همکلاسی دختر نه، نمره را از استاد مرد می توانند بگیرند، از استاد زن نه، همین است که نماینده ی زن، در مجلس می گوید زن ها نباید اینقدر مرخصی زایمان داشته باشند، نباید ساعت کاریشان کمتر شود، همین است که وقتی میخواهی جایی کار کنی، همه برایت دعا میکنند که همکار زن نداشته باشی و همین است که زن ها در روابطشان بیشتر از آنکه حواسشان به طرف مقابل باشد؛ به دخترهای اطراف ِ یارشان است که مبادا فاصله ی قانونی را با او رعایت نکنند.

به نظرم در ِدنیایی را که آدم می داند از همجنس خودش میتواند نارو بخورد، باید گِل گرفت.

نظرات  (۱۴)

۲۱ مرداد ۹۴ ، ۰۰:۵۲ نیمه سیب سقراطی
دقیقا ... !!! استادهای خانوم که به شخصه حرص منو درمیاوردناااااا اصلا انگار نه انگار کلی دختر تو کلاس بود کلا طرف پسرا رو نیگا میکرد و فقط به اونا درس میداد :|
پاسخ:
واقعا نمیدونم چرا اینطوری هستن بعضی خانم ها
قوه ی درک و فهمشون صفررر اصلا صفرررر
قبلن منم همین فکرو میکردم ولی الان کاملن نظرم عوض شده 
پاسخ:
نه من تا 80 درصد به این موضوع اعتقاد دارم
زن ها از زن ها ضربه میخورن
الان که بزرگ تر شدم، بیشتر قبول دارم حرفامو
شاید به خاطر همون حس حسادته که میگن تو زنها خیلی قویتر از مردهاست
پاسخ:
شاید!آره!!
یاد پست های زنان علیه زنان آلما افتادم... در دنیا به اندازه کافی جا هست که برای بدست آوردن جایگاه همدیگه زیرآب نزنیم...
پاسخ:
درسته
میبینم که هم جنسانمان را بر باد دادی رفیق :D
بخشی از حرفاتون رو قبول دارم دوست جان ولی به نظرم مسأله خیلی پیچیده است :D برای خود من آدمها فراتر از جنسیتشون مهم بوده و آدم‌های زیادی هم دیدم که اینطور بودند. استادهای خانمی هم که داشتم براشون جنسیت تفاوتی نداشته. من یادم نمیاد که جزوه نصفه نیمه از همکلاسیهای دخترم گرفته باشم یا به اونها جزوه نصفه داده باشم. چهار سال جایی کار کردم که هم اتاقیام خانم بودند و اتفاقا یکیشون همسر رییسمون بود ولی با اینکه اختلاف نظرهامون زیاد بود مشکلی پیش نیومد. 

به نظرم این نارو زدن یه مسأله تربیتی ـ اخلاقیه و مستقل از جنسیته. فقط آقایون خیلی ظریف نارو می‌زنند :D
پاسخ:
من خودمم همچین اخلاق هایی ندارم دوست جان
اما قبول کنید این اخلاقای زشت در خانم ها برای خانم ها بیشتره...
مسلما که برای هر نوشته ای باید تبصره قائل شد
ما فقط یه استاد زن داشتیم اونم خدایی خوب بود!!!
ولی در کل با متنت موافقم شدید!!:)
پاسخ:
همه رو نمیشه با یه چوب زد
درسته حرفت:)
جنگ زن ها علیه زن ها برای مرد ها جنگ مرد ها با مرد ها برای زن ها
are they crazy or am ii ?

پاسخ:
البته اینی که گفتی فقط یه جنبه ش هست!
۲۱ مرداد ۹۴ ، ۱۱:۵۹ شیمیست خط خطی
تو دانشگاه وقتی قرار بود همایش یا برنامه ای رو اجرا کنم کار کردن با پسرا رو ترجیح میدادم از بس دخترا حرص می دادن آدمو!
پاسخ:
اره کلا کار کردن با دخترا سخته:))
۲۱ مرداد ۹۴ ، ۱۷:۴۷ ✿شمیم زندگی✿
:| عجب
پاسخ:
:)
سلام  
مخالفم :)
دختر یا پسر بودن اصلا مهم نیست، باید طرف مقابلتو بشناسی؛  بهترین دوستان من طبیعتا دخترن، خوب هم  درکم میکنند؛ خیلی هم کمکم کردن ، آقایان هم بودن که خیرشون به ما رسیده ولی به پای دخترا نرسیدن ، کامل ترین جزوه ها رو هم دخترها مینویسند،  من که پسری را سراغ ندارم جزوه ی درست و حسابی نوشته باشه ، اگه مردی مرد باشه و دوستت داشته باشه هوو نمیاره سرت ، نمیتونه حتی به کس دیگری فکر کنه ...  جنس مهم نیست طرف باید آدم باشه ! البته شاید گاهی پیش بیاد ولی حتی اگه یک درصد بخوام با حرف شما موافق باشم باید این هم بگم بهترین دوستات هم از جنس خودتن! 
پاسخ:
یه متن همیشه به همه تعمیم پیدا نمیکنه
حتما چیزی دیدم که ناراحتم
همیشه تحلیل نکنید همه چیزو
شما خودت مگه تحلیل نکردی ؟!؟یه متن همیشه به همه چیز تعمیم پیدا نمیکنه پس چرا  به جز جمله ی آخر که فرمودید به نظرم ... بقیه رو قاطعانه فرمودید؟ ! میدونم حتما یه چیزی دیدی ولی نباید قاطعانه  و به عنوان اصل کلی بیان کنی ؛ اکثریت چیزها نسبین نه قطعی ...
اگه نمیخوای نظر مخالف بشنوی میتونم نظر ندم !
پاسخ:
اگه تو همه وبلاگ ها همینطور میجنگی حرفی نیست بانو
بهرحال نظرات خودمو من به همین صورت عنوان میکنم
به کسی هم اجبار نمیکنم قبولش داشته باشه
و منبعد حواسم هست پست های دلنوشته م رو نظراتشو ببندم
چون با کسی دعوا ندارم
من با شما دعوا نداشتم و ندارم ، تو نظر اولم  لبخند هم گذاشتم  ولی انگار شما دعوا داری ...
من وبلاگ دارم ؛ دوستامم از دوستان شما بیشترن ، با کسی دعوا نداشتم و ندارم ، این برداشت شماست ؛ چه بخوای چه نخوای نمیتونی کسی رو مجبور کنی نظرتو حتما قبول داشته باشه ولی  اگه نمیتونی نظر مخالفو بشنوی حتما نظراتتو ببند ! 
 موفق باشید :)
۲۲ مرداد ۹۴ ، ۱۰:۲۳ آرامیس بانوی هزار فصل
تو همه جا همینجوره نمیدونم چرا؟ کلا زنها خیلی نسبت به هم حسودی می کنن و زیرآب همو میزنن.البته فکر نکنی این ماجرا واسه مردا نیستا؟ چرا این حسادت و بر علیه هم بودن واسه مردا هم وجود داره که سعی می کنن کارمند دیگه رو پیش رئیس خراب کنند.از این موضوعها تا دلت بخواد داداش من میاد تعریف می کنه :)
می دونی بهترین کار چیه؟ اینه که یه اداره همه ی کارمنداش نه مرد باشه ونه زن بلکه مختلط باشه.اینجوری میشه تعادل برقرار کرد که وضعیت برابر ایجاد شه.
پاسخ:
بله آرامیس جان، مسلما در مورد مردها هم همچین اتفاقاتی داریم
اما اصن حرف من این هست که انتظار میره خانم ها بیشتر همدیگر رو درک کنند
متاسفانه این مسئله وقتی بسیار ناراحت کننده میشه که ببینی در دنیایی که مردها قانونش را نوشته اند و زن ها برای رسیدن به حقوقشون باید ده برابر زحمت بکشند، همین زن ها با دانستن تمام این مسائل، سعی نمی کنند کمی پشت هم باشند. من در محل کارم هر دو موردش را فراوان دیدم. هم مرد و هم زن بد. وقتی میگم بد یعنی خیلی بد یعنی عوضی. یعنی آدم هایی که حاضرند برای رسیدن به هدف خودشون بقیه رو نابود کنند.
تا قبل از اینکه مرد بد ببینم فکر می کردم همکار زن بد داشتن خیلی وحشتناکه، اما وقتی همکار بد مرد داشتن را تجربه کردم نظرم عوض شد. خدا نصیب گرگ بیابان هم نکند. از کوچکترین فرصتی برای نابود کردن افراد از لحاظ شغلی و بردن آبروی شخصی آن ها چشم پوشی نمی کنند. خدا رحم کند حالا اگر کمی هم قدرت داشته باشند که دیگر هیچ.
پاسخ:
فرانچسکا جان من با نظر شما کاملا موافقم
این رو هم میدونم که بدی آدما به جنسیتشون نیست، بلکه به تربیت و ذاتشونه
خودم همیشه سعی کردم آدم خوبی باشم و تا حد امکان کسی رو نرجونم، اما توی این سال هایی که در اجتماع هستم، رفتار خانم ها نسبت به خانم ها رو قبیح تر دیدم.
اگر مردها به ما نارو بزنند، حرفی نیست، اما تنها انتظار آدمیزاد این است که همجنس خود آدم، آدم را درک کند

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">