مستقر در ماه

حالا که ندارم..

چهارشنبه, ۲۹ مهر ۱۳۹۴، ۰۸:۳۲ ب.ظ

اگه پول داشتم از دانشگاه انصراف می دادم. حالا هرچقدر هم که در نظر بقیه یه آدم آنرمال بودم که دارم از دانشگاه دولتی انصراف می دم.

اگه پول داشتم از کارمم انصراف می دادم، حالا هر چقدر هم که مورد غضب بقیه واقع می شدم و از نظرشون موقعیت کاری به این خوبی رو یه آدم بی عقل میتونه ول کنه

اگه پول داشتم یه آشپزخونه ی کوچیک می زدم و مطمئنم سر یه ماه اونقدر رونق می گرفت که دهن همه بسته بشه.

اما الان پول ندارم و باید درسمو (که از قضا رشته ی مورد علاقمه!) ادامه بدم و همزمان سر کار هم برم (که از قضا بهترین موقعیت کاری واسه منه!).

درسته که همه چیز در عین تضاد مناسبه و هیچ راه در رویی باقی نمی مونه، اما می دونم زمان بازنشستگیم که احتمالا اون موقع دکترامو گرفتمو و تو صنعت باتجربه هم هستم؛ چه بی پول باشم چه با پول؛ بلاخره یه آشپزخونه ی کوچیک می زنم و به همه اثبات می کنم که بهتر بود زمان جوونی هام از دانشگاه و کارم انصراف می دادم!!::تو مسابقه ی عکس همراه اول جز برنده ها بودم و جایزمو ندادن. الانم تو مسابقه ی کتابخوانی برنده شدم، شماره کارت دادم که جایزمو بریزن؛ هی هر روز منتظرم جایزمو بگیرم، هی منتظرم، تا اینکه اعتراض کردم، میگن شماره کارتت اشتباهه!! دوباره چک کردم دیدم کاملا هم درسته! نمی دونم چرا همیشه بابت چیزی که حق خودمه باید همش بجنگم بجنگم بجنگم. ناراحت کننده ست واقعا. ولی من بی خیال نمیشم. جایزمو می گیرم.

نظرات  (۶)

۲۹ مهر ۹۴ ، ۲۱:۱۷ مصطفی موسوی
بنده جهت استعفا از مهندسی و زدن آشپزخانه موافقت و حمایتمو اعلام میکنم !
پاسخ:
جدی؟
عجیبه!مچکرم بهرحال!
۳۰ مهر ۹۴ ، ۰۱:۰۶ نیمه سیب سقراطی
چرا باید رویاهامون با واقعیت این همه فرق کنه آیدا ؟؟؟ :(
پاسخ:
زندگی همینطوریه دیگه...
سلام.
خواستم بگم که منم تو مسابقه کتابخونی عطار شرکت کردم و برنده شدم و پول رو به حسابم ریختن.. نمیدونم مشکل شما چیه اما ان شالله که حل میشه!
راستی امیدوارم حتما این آروزی آشپزخونه رو بتونید انجام بدید! 
پاسخ:
سلام
مشکل منم حل شد مرسی
۳۰ مهر ۹۴ ، ۱۲:۱۷ شیمیست خط خطی
متوجه نمی شم چرا باید زمان پیری برای خودت حسرت بسازی اونم در مقابله با آدمایی که اصلا معلوم نیست اون موقع اطرافت باشن یا نه!!!

میتونی از الان پولاتو جمع کنی و به محض این که به مقدار لازم رسید آشپزخونه اتو راه بندازی :) مگه اینکه خودت هنوز بین شجاعت در تغییر رویه یا آسایش در یک شرایط به ظاهر خوب اما در باطن راضی نکننده! مونده باشی!
پاسخ:
موقع نوشتن این پست حال و هوام متفاوت بود
اما دائمی نیست ...
مرسی:*
من میگم بیا اشپزخونتو بزن چرا؟
چون کاری که هم توش ذوق داری هم شوق هم پول
منم یکی از مشتری هات میشم قول

پاسخ:
به این آسونی هام نیست:)
۰۲ آبان ۹۴ ، ۱۸:۳۳ بندانگشتی
:) :* :*
پاسخ:
:)