مستقر در ماه

این جماعت عجیب غریب

سه شنبه, ۷ ارديبهشت ۱۳۹۵، ۰۹:۴۹ ب.ظ

بنده ی خدایی پیجی زده; عکس غذاهایش را می گذارد; بالای پیج زده اموزشی نیست. محض سرگرمی بروید کامنت هایش را بخوانید; بلا استثنا در هر ده کامنت; شش نفر تقاضا دارند لطفا رسپی بده; دو نفر هم بد و بیراه چرا دستور غذا نمیگذاری!

یک بنده ی خدای دیگری هم پیجی زده; عکس فرزندش را میگذارد. کامنت ها را بخوانید; در هر 20 کامنت; ده نفر مشاوره ی بچه داری و ایضا شوهرداری خواسته اند; پنج نفر در مورد مکان خرید لوازم سیسمونی بچه سوال کرده اند; و از این میان کسانی هم که جواب نگرفته اند شروع کرده اند به فحاشی و بد زبانی.

یک نفر دیگر هم مثلا امده هیچی نمی گذارد بابا هیچی; فقط از روزمره هایش عکس میگذارد; حالا بروید محض خنده و شاید گریه کامنتهایش را بخوانید. که تو فخرفروشی; تو میخواهی پز خانه و زندگیت را بدهی و...و  خب در این میان باز هم کسانی هستند که رسپی غذا بخواهند; در مورد اداب شوهرداری بپرسند; و با اصرار بخواهند بدانند طرف شیرینی ناپلئونی هایش را از کدام قنادی میخرد!! و اینکه ان پیش دستی خال خالی را کجا می شود تهیه کرد و ان کافهه کدام کافه است و روی بدنت چند تا خال داری و موهایت کم پشت است یا پرپشت و کدام کرم مرطوب کننده را استفاده میکنی و.....


بعضی اوقات از تصور اینکه این ها همان ادم های خیابان; همان ادم های دور و برم هستند; وحشتم میگیرد... چه اجتماع سختی; چه ادم های مشکلی. مگر نه اینکه در همین اجتماعات مجازی هم فرهنگ ذاتی مان را بروز می دهیم؟


نظرات  (۳)

دقیقا آدم ترس برش می دارد از دور و بری های زندگی اش. باید یک سوال و معیار را اساس روابط کرد اصن، باید پرسید فلانی اخلاق مجازی ات چطور است؟ 
پاسخ:
بنظرم ادم هایی که رفتار مجازی قشنگی ندارن; رفتار واقعیشون هم قشنگ نیست و مسلما تو ذوق میزنه...
اونایی‌که توهین میکنن یه جمله بیشتر جوابشون نیست: خب نخون! هرچند اینو هم توهین تلقی میکنن!
پاسخ:
بنظرم اونایی که هی زارت و زورت سوال میپرسن بدترن:|
آیدا خانمی شما کار و زندگی نداری؟؟؟؟؟؟
بیشین درستو بخون دختر!!!!!!!!!!
روزی چند تا کامنت میذاری؟؟؟؟؟
جواب خودم:خب نخون مگر مجبوری!!!!!!!!
پاسخ:
ما که هر پستی بذاریم شما ناراضی هستی!