مستقر در ماه

خانم انباردار!

پنجشنبه, ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۵، ۰۸:۲۳ ب.ظ

نتیجه ی برنامه ریزی بد شرکت برای بعد از عید این شد که اقای انباردار با مجموعه قهر کرده و دیگر نمی آید.

از من خواستند که کارهای انبارداری را تا حدودی انجام بدهم تا نیروی جدید جایگزین کنند. شاید تعجب کنید اما با اجازه ی بزرگ ترها; تا حدودی میتوانم کارهای انبار داری را انجام بدهم در حالی که وظیفه ی من کلا چیز دیگری هست و .... . در ابتدا قبول نکردم. مودبانه گفتم به اندازه ی کافی کار خودم سنگین هست و درگیر ارقام هستم و اگر اشتباهی از من سر بزند هیچ مسئولیتی قبول نمیکنم. پذیرفتند.

امروز به خودم امدم دیدم دارم فرم تولید کالا و ضایعات درست می کنم!

متاسفانه از ان ادم ها هستم که همیشه کارهایی را که خارج از وظیفه و مسئولیتم هستند, از سر دلسوزی انجام می دهم و وای به روزی که این دلسوزی را وظیفه ببیند و بعد انتظار داشته باشند.

نمی دانم جایی انباردار خانم دارد یا نه; اما من همیشه دوست داشته ام که انبارداری را هم تجربه کنم; اما وقتی می دانم جایی که هستم نه قدردانی بلدند و حالا قدردانی هیچی; افزایش حقوق 14 درصدی را 10 درصد اعمال کرده اند; حتی خدا هم راضی نیست ادم برایشان قدم خیر بردارد!


+نمیدانم با شغل انبارداری چقدر اشنایی دارید. اما انباردارها باید فوق العاده ادم های دقیق و درستکاری باشند و گزارش لحظه به لحظه ی تولید و مصرف و ضایعات و خرید و فروش و همه چیز را دقیقا ثبت کند. خلاصه اینکه در یک واحد صنعتی انبارداری از قسمت های مهم واحد محسوب میشود.

موافقین ۲ مخالفین ۱ ۹۵/۰۲/۱۶

نظرات  (۲)

کار جالب اما پر دردسریه خداقوت:D
انبار دار ما 4 تا انبار همزمان دستشه 

پاسخ:
ماشالا چهار تا انبار!
واقعا؟؟؟؟؟؟
چرا زیر بار رفتی دختر؟؟
انبار داری خودش یه کار سنگین و تخصصیه.تو چه جور کنار اون کار سنگینت میخوای انبار بداری؟نباید قبول میکردیییییییییییییی
پاسخ:
نه من انجام نمیدم
موقته